O nás

O nás

Sme prvá online jazyková škola na Slovensku

Online jazykovú školu Hula Hula tvorí kolektív polyglotov, ktorí majú spolu viac ako storočné skúsenosti s výučbou cudzích jazykov. Ochotne sa delíme o svoje jazykové poznatky a tajomstvá, ako zdolávať prekážky pri učení.

Ovládame množstvo spôsobov ako Vám pomôcť. Spolu s Vami zobudíme Vaše podvedomie a „prinútime“ ho zamerať sa, aby sa rýchlo naučilo Vami zvolený jazyk. Individualita našich klientov je u nás vždy na prvom mieste, je našou devízou.

Vojtech Paumer

Vojtech Paumer

Zakladateľ

Náši lektori

Každý človek má talent na jazyky, a my máme k nemu kľúč.

Lenka

Lenka

Konstantín

Konstantín

Anna

Anna

Sasha2

Sasha

Lucy

Lucy

KenMi

KenMi

paumer

Vojto

Stéphane

Stéphane

Vladka

Vladka

Anička

Anička

Miriam

Miriam

Andrea

Andrea

Czincia

Czincia

Ivka

Ivka

Katka

Katka

Lucia

Lucia

Maca

Maca

Mirka2

Mirka

Olinka

Olinka

Pauli

Pauli

Semën

Semën

Rodolpho

Rodolpho

Sabrina

Sabrina

Časté otázky

Budete komunikovať výlučne s lektorom, ktorého si vyberiete, a ktorý Vás bude počas štúdia usmerňovať.
Individualita našich klientov je u nás na prvom mieste, preto prispôsobujeme formu výučby tak, aby sme študenta čo najviac zapojili a využili tak predovšetkým jeho možnosti vstrebávania jazyka. Neučíme “liezť rybu na strom”, ak niekomu pomáhajú obrázky a vizuálna pamäť, výučba sa mu prispôsobuje tak, aby sa študent učil ľahšie, a získal potrebné jazykové znalosti. Vyučujeme často prostredníctvom tém, ktoré sú študentovi blízke a dotýkame sa spoločenskému dianiu vo svete či všeobecnému prehľadu.
Ste individualita, ku ktorej treba pristupovať tiež individuálne a originálne. V priemere si človek dokáže osvojiť cudzí jazyk s ľahkosťou za jeden rok.
Áno, v našom online rezervačnom systéme sú fotky lektorov aj s potrebnými informáciami o nich.
Áno, môžete si vybrať s kým a kedy sa budete vzdelávať. V prípade, že sa učíte iba s jedným lektorom dlhšie obdobie, ako tri mesiace, bude Vám automaticky a dočasne pridelený iný lektor, aby ste si zvykli rozprávať v cudzom jazyku nielen s jednou osobou, ale naopak odbúrali stres, a mohli komunikovať s hocikým.
Áno, ponúkame hodiny s nositeľmi jazyka alebo so slovenskými lektormi, ktorí žili dlhodobo v zahraničí. Čím predchádzame učeniu “mŕtvych výrazov”, ktoré sa v cudzích krajinách už nepoužívajú, avšak v knihách ich môžete nájsť. Po absolvovaní našich kurzov Vás v zahraničí jazyk neprekvapí, pretože budete vedieť čo máte čakať.
Predovšetkým efektívnosť a pohodlnosť vo viacerých smeroch. Vyučovanie odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Časovo vyťažení ľudia ocenia flexibilitu lektorov a miesta výučby. Vyučovanie umožňuje viac komfortu a možnosti sústredenia sa len na výuku jazyka. Nahrávky z hodín si môžete kedykoľvek pozrieť a opakovať si tak nové slovíčka alebo priebeh hodiny. V neposlednom rade máte možnosť komunikovať s nositeľom jazyka, profesionálnym lektorom, ktorý sa možno nachádza v domovskej krajine a to všetko za prijateľnú cenu.