Naši študenti sú súčasťou našej HulaHula rodiny

Možno sa mnohí pýtate, ako fungujeme v našej online jazykovej škole HulaHula. Tak, ako pre každú dobrú firmu, aj pre nás je dôležitý prístup k našim zákazníkom. Potreby študentov sú pre nás na prvom mieste. Okrem toho sa však snažíme správať ako rodinná firma. To znamená, že naši študenti sú súčasťou našej jazykovej rodiny a tak ku nim aj pristupujeme. Každý študent, ktorý sa učí jazyky v HulaHula môže napísať svojmu lektorovi alebo ho požiadať o radu a o pomoc. Študenti neraz s našimi lektormi zdieľajú svoje radosti a starosti alebo sa radia v rôznych situáciách.

Povedali by ste, že naši lektori pomáhali napríklad pri výbere vysokej školy v zahraničí, jeden doslova pomáhal s nápadmi a pri organizovaní žiadosti o ruku a vybavili sme dokonca aj žiadosť o autogram od ruskej celebrity, ktorý sme doručili našej najmladšej študentke. Všetky tie neuveriteľné zážitky vytvárame spolu s vami.

Každý študent po hodine dostáva nové slovíčka, s ktorými sa stretol počas hodiny a ktoré môže študovať z pohodlia domova. Niektorí študenti dostávajú aj zaujímavé domáce úlohy, ak sa na nich s lektorom zhodnú. Občas si navzájom vymenia aj vtipné fotografie alebo videá. Hodiny aplikujeme na samotný život každého študenta, aby mal možnosť cez jazyk prepojiť aj seba a svoje záujmy, sny či prácu.

Keď príde kríza, naši lektori svojim študentom pomáhajú a ťahajú ich ďalej. Či už ide o podporu, vyjadrenie uznania, pomáhajú im pri odbúravaní zbytočného stresu z cudzieho jazyka, ktorý občas môže byť pri učení sa prekážkou. Naši lektori ukazujú študentom jednoduchú a zábavnú cestu učenia sa. Skúste to aj vy!

Vojtech Paumer
Mgr. art. Vojtech Paumer

Zakladateľ online jazykovej školy HulaHula

Categories: Blog

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *