Pár dôvodov, prečo je fajn učiť sa jazyky online s HulaHula

Všimli ste si, koľko hodín trávime v online priestore? Sme pohltení informáciami a neustále vyhľadávame ďalšie. Donedávna sme boli pod obrovským tlakom a systém nás neustále nútil k výkonom. Naše rýchle životné tempo spôsobilo, že sa osobný kontakt z našich životov postupne vytratil. Naša jazyková škola HulaHula je síce založená online, ale prináša každému, kto sa chce naučiť cudzí jazyk, niečo navyše. Práve osobný a individuálny prístup našich lektorov.

HulaHula vyvoláva spočiatku veľa otázok u tých, ktorí o nás počujú prvýkrát. Niektorí si nás cielene vyhľadajú, iní si chcú skúsiť, či je online výučba pre nich to pravé. Naši študenti už po pár hodinách zisťujú, v čom spočíva čaro online stretnutia. O to príjemnejšie potom pôsobia spätné väzby, ktoré nám od nich prichádzajú.

Predstavte si, ako sa učíte jazyk z pohodlia vášho gauča v obývačke s kávou v ruke. Pokojne aj v pyžame alebo bez make-upu. Hodiny s vaším lektorom môžu mať po čase podobu príjemných stretnutí s človekom, ktorý vás zrazu bližšie pozná, nech je pokojne aj na druhom konci zemegule.  

To, že sa študenti spontánne rozhovoria v cudzom jazyku, časom vnímajú ako pridaný bonus. Ide to akosi spontánne a automaticky. Na internete dnes nájdete veľa materiálov a spôsobov, ktoré môžete využívať pri učení sa cudzieho jazyka, ale mať pri sebe dobrého lektora, znamená oveľa viac. V našej jazykovke presadzujeme štýl výučby, ktorý je založený na osobnom a rodinnom prístupe. To je naša HulaHula family.

Hodina angličtiny, ruštiny, nemčiny alebo španielčiny cez internet ponúka študentovi všetko to, čo aj kamenná jazykovka. Navyše HulaHula aj pár iných bonusov:

  • V kamennej pobočke klient zvyčajne dostane skupinovú hodinu za porovnateľnú cenu, v akej v HulaHula ponúkame individuálnu hodinu.
  • Sme dostupnejší pre študentov z ktoréhokoľvek regiónu
  • V kamennej pobočke sa študent často hanbí pýtať a rozprávať. Lektora často nikto nezastavuje vo výklade a občas sa študenti boja prezentovať v skupine. Tieto bloky sú prirodzené, no v našej online jazykovke ich prirodzene odbúravame.
  • Počas online výučby sú študenti uvoľnení a schopní prijímať informácie bez stresu. Sú vo svojej komfortnej zóne, neboja sa hovoriť v cudzom jazyku, pýtať sa alebo si vyslovene žiadať to, čo potrebujú pre svoj jazykový rozvoj.
  • Niekedy sa stane, že im lektor nesadne alebo si chcú vyskúšať iného a my im v HulaHula radi vyhovieme, pretože vieme aké to je dôležité.
  • V našej jazykovke máme radi otvorenosť a úprimnosť. Radi prijímame akékoľvek spätné väzby od našich študentov a prispôsobujeme sa ich potrebám. Zároveň naši lektori dávajú spätnú väzbu im, aby sa mohli ďalej posúvať.
  • V prípade, že si študent želá, jeho hodiny môžu byť nahrávané a tak si ich môže opakovane prehrať.

HulaHula je tu pre vás, nech ste kdekoľvek a kedykoľvek. Nemusíte sa kvôli hodine náhliť a presúvať na iné miesto. Vy poviete, kedy a my sa vám skúsime prispôsobiť, aby ste si online jazykovú výučbu užili.

Vojtech Paumer
Mgr. art. Vojtech Paumer

Zakladateľ online jazykovej školy HulaHula

Categories: Blog

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *